



KS 1 Elektrisk knivsliper
Skjær grønnsaker, kjøtt osv. lett og ubesværet med hjelp fra den elektriske knivsliperen fra tyske Steba. Med skarpe kniver på kjøkkenet, blir matlagingen en lek, og de skarpeste knivene oppnår du enkelt med denne knivsliper. Knivsliperen er elektronisk og passer til alle typer av kniver uansett, om det er metall, stål eller keramikk. Dessuten er den lett og sikker å håndtere.
Dessuten er slipehjulet i diamant, og slipingen skjer i to faser, mens den presise klingen resulterer i en optimal skarphetsvinkel, sånn at du er sikker på å oppnå det beste resultatet. Slipeenheten er dessuten utskiftbar, så du er sikret et produkt, som vil holde i mange år. De sklisikre gummiføttene sørger for en sikker og stabil håndtering.
Mer informasjon om KS 1 Elektrisk knivsliper
- Merke: Steba
- Kategori: Knivslipere
- Artikkelnummer40887
- Leverandørens artikkelnummer: STKS1
- Tåler oppvaskmaskin: Nei
- Farge: Svart og stål
- Inkludert tilbehør: Ingen
- Materiale: Rustfritt stål
- Bredde:21.5 cm
- Høyde:6.5 cm
- Dybde:10 cm
- Vekt:1.4 kg
Tony
tre månader sidan
Sten
fire månader sidan
Etter kort tids bruk flyttet en slipeplate seg slik at den sluttet å virke. Slipemaskinen ble reklamert og en ny kom i retur. Det samme skjedde igjen.
ole
eitt år sidan
Har kjøpt en Steba knivsliper og er super fornøyd, fungerer 100 % og er lett å bruke, så takk til kitchenOne, dette er absolutt ikke siste gang jeg handler her. takk.
Bert Gunnar
eitt år sidan
Bra
Jan Fredrik
eitt år sidan
Fikk knivsliperen i dag og er kjempefornøyd med resultatet etter å ha slipt diverse kniver. Anbefaler knivsliperen!!
Jan Fredrik
eitt år sidan
Fikk knivsliperen i dag og er kjempefornøyd med resultatet etter å ha slipt diverse kniver. Anbefaler knivsliperen!!
Flemming
eitt år sidan
God knivsliper til prisen.
Anne Kari
eitt år sidan
Effektiv og god knivsliper. Kan absolutt anbefales 😊
Arne Magnar
to år sidan
For en vanlig hobbykokk er denne knivsliperen utmerket i det daglige bruk. Knivene blir sylskarpe og det er vel det eneste som trengs å si. Knivene besto to attesten.
Jeyaseelan
to år sidan
Den er så god




