


Goccia-T sjokoladeform
Slipp kreativiteten løs på kjøkkenet og lag dine egne sjokoladekaker med Silikomart Goccia-T sjokoladeformen. Luksuriøst, smakfullt og morsomt - perfekt for en herlig kaffestund med dine kjære eller bare for deg selv.
Goccia-T produseres av det italienske selskapet Silikomart i samarbeid med den australske konditoren Kirsten Tibballs, som flere ganger har opptrådt som sjokoladeekspert i tv-programmet MasterChef Australia. Formen er laget av Tritan™, tåler oppvaskmaskin og rommer tre sjokoladekaker om gangen (totalt 240 milliliter). Hver kake måler 15 x 7 x 0,8 cm.
Mer informasjon om Goccia-T sjokoladeform
- Merke: Silikomart
- Kategori: Sjokoladeform
- Artikkelnummer58029
- Leverandørens artikkelnummer: 52.908.86.0065
- Tåler oppvaskmaskin: Ja
- Kapasitet: 240 ml.
- Farge: Transparent
- Materiale: Plast
- Bredde:17.5 cm
- Høyde:1.6 cm
- Lengde:27.5 cm
- Vekt:0.417 kg
Nicoleta
eitt år sidan
Fantastisk
Øyvind Andreas
to år sidan
Har prøvd dem og lærerne på skolen så at jeg får ikke så mye fyll i dem. Men fa sa jeg at tynt med sjokolade og tynt med fyll kan jo være digg. Og gjett hva det ble himmelsk. Skal prøve barene snart.



