







The Oracle Jet espressomaskin, brushed silver
Få en ekte baristaopplevelse hjemme med Sage Oracle™ Jet – en espressomaskin som omdefinerer automatisering, ytelse og hastighet, og som gjør spesialkaffe tilgjengelig for alle. Oracle™ Jet kombinerer presisjonsteknologi med avanserte funksjoner som automatisk dosering og skumming, slik at du kan lage autentisk cafékaffe uten kompromisser – hver gang.
Maskinen er ideell for kaffeentusiaster som krever høyeste kvalitet og ønsker profesjonell kaffebrygging på sitt eget kjøkken. Nyt smaken av ekspertbrygget kaffe i ditt eget tempo, med en maskin som kombinerer bekvemmelighet og sofistikert kaffehåndverk på en elegant måte.
Automatisk kverning, dosering og stamping: Det profesjonelle 58 mm portafilteret og Baratzas europeiske presisjonskverner sørger for jevn kverning, dosering og tamping for en rik og kompleks smak ved hver brygging.
Barista Guidance: Juster enkelt kaffeekstraksjonen med Barista Guidance, som automatisk registrerer over- eller underekstraksjon og hjelper deg med å finne den ideelle malingsgraden.
Auto MilQ™ for silkemykt mikroskum: Leverer håndfri melkedamping med innstillinger som er optimalisert for både melk og plantebasert melk – velg mellom soya-, mandel- eller havremelk, og juster skumtemperaturen (40–75 °C) og teksturen med 8 ulike nivåer for å oppnå det perfekte resultatet.
Cold Brew & Cold Espresso-funksjon: Med den responsive berøringsskjermen kan du velge caféfavoritter som Cold Brew, som er klar på under 3 minutter, og Cold Espresso med deilig crema, som er klar på litt over 1 minutt. Ekstraksjon ved lavere temperaturer reduserer syrlige toner og gir en lett, jevn smaksprofil.
Profesjonelt, temperaturstyrt bryggehode: ThermoJet®-teknologi sikrer presis og rask oppvarming for optimal ekstraksjon. Juster temperaturen i trinn på +/- 1 °C for å tilpasse den til din smak og få espresso av topp kvalitet hver gang.
22 g profesjonell dosering: Det 58 mm store portafilteret i rustfritt stål gir en ideell dose på 22 g nykvernede bønner, noe som gir en rik og fyldig smak.
Mer informasjon om The Oracle Jet espressomaskin, brushed silver
- Merke: Sage
- Serie: Oracle
- Kategori: Espressomaskiner
- Artikkelnummer66069
- Leverandørens artikkelnummer: 61160248
- 2 kopper per brygging: Ja
- Justering av kaffestyrke: Ja
- Automatisk rengjøringsprogram: Ja
- Automatisk avstenging: Ja, etter 30 min.
- Innebygd kaffekvern: Ja
- Farge: Brushed silver
- Beholder (bønner): 340 g.
- Beholder (vann): 2,3 liter
- Koppvarmer: Ja
- Display: Touch display
- Effekt: 1600 watt
- Type espressomaskin: Automatisk
- Garanti: 2 år
- Varmtvannsfunksjon: Ja
- Melkebeholder: Nei
- Programmering av vannhardhet: Ja
- Pumpetrykk (bar): 1 bar
- Forseglede bønner: Nei (bruker hele bønner)
- Dampfunksjon: Ja
- Bredde:38.1 cm
- Høyde:36.8 cm
- Dybde:42.5 cm
- Vekt:18.6 kg
Tony
tre timar sidan
Etter å ha brukt helautomatisk i 15 år gikk jeg over til denne. Fantastisk maskin, god byggekvalitet, tar bare noen sekunder å starte opp. Rask og oversiktlig skjerm, mange innstillinger for å få din personlige kaffe. Automatisk melkeskummer, men bruk den i manuelt modus for å få enda bedre konsistens for "latte art". Veldig fornøyd med hele kjøpsopplevelsen fra bestilling til levering.
Jan Rune
to månader sidan
Topp kvalitet og uendelige muligheter. Litt å sette seg inn i, men bare spennende. Gøy å invitere venner som setter pris på annet en svart kaffe 😀
Guttorm Vedum
to månader sidan
Veldig fornøyd med vår nye espressomaskin. Enkel å bruke med informativ skjerm med forskjellige kaffe oppskrifter. Lager nydelig kaffe på samme måte og smak som proffene.
Amirhoushang
to månader sidan
God kvalitet
Marie
elleve månader sidan
Perfekt kaffemaskin når man vil ha fordelene og enkelheten med full automatik, men selv vil kunne påvirke innstillingene. Enkel å håndtere, tydelige instruksjoner på skjermen, mange valgmuligheter og innstillinger for å kunne lage perfekt kaffe. Bra at man kan stille inn personlige oppskrifter.








