

Glasskeramisk topp til JD 27 og JD 227
Ønsker du et renere og mer moderne uttrykk på din vedkomfyr? Med en glasskeramisk topp får JD 27 eller JD 227 et stilrent preg, samtidig som funksjonaliteten bevares. Den glatte overflaten gir et eksklusivt uttrykk og skaper en spennende kontrast til det solide støpejernet.
Dette er et tilvalg for deg som ønsker å kombinere tradisjonell vedfyring med et mer samtidsrettet design.
Tilpasset JD 27 og JD 227
Den glasskeramiske toppen er spesialutviklet for vedkomfyrene JD 27 og JD 227 fra Josef Davidsson. Den erstatter standard topplate og gir komfyren et helhetlig og oppgradert uttrykk.
Overflaten er jevn og enkel å holde ren, og den integreres sømløst med komfyrens konstruksjon.
Spesifikasjoner
Passer til: JD 27 og JD 227
Materiale: Glasskeramisk topp
Gir et moderne og stilrent uttrykk
En designoppgradering med varig effekt
Med glasskeramisk topp kan du tilpasse vedkomfyren til interiøret og skape et mer minimalistisk uttrykk – uten å gå på bekostning av kvalitet eller funksjon. En gjennomtenkt oppgradering for deg som ønsker det lille ekstra i både design og helhet.
Mer informasjon om Glasskeramisk topp til JD 27 og JD 227
- Merke: Josef davidssons
- Kategori: Vedkomfyrer
- Artikkelnummer79179
- Leverandørens artikkelnummer: 100227901
- Farge: Grå
- Materiale: Glasskeramikk


