
Knivblokk Aluminium
Denne knivblokken fra Eva Solo har et elegant og moderne design, samtidig som den er fleksibel og praktisk. Lamellene kan rengjøres og tåler oppvaskmaskin. Et hygienisk alternativ til den tradisjonelle knivblokken.
Den er fleksibel, og kan brukes til annet enn bare kniver, dens ytre er laget i aluminium og det indre i lameller av kunststoff. Den er brukervennlig, lett å rengjøre og designmessig pen.
Mer informasjon om Knivblokk Aluminium
Merja
25 dagar sidan
Godt utseende, relativt stor
Hans Kent Jörgen
tre månader sidan
Høy kvalitet og pen design.
David
fire månader sidan
Hyggelig og romslig knivholder.
Gunilla
elleve månader sidan
Litt stor, men fungerer godt
Marianne
eitt år sidan
Super glad, har nettopp mottatt den kuleste knivblokken, flott og stilren, plass til ca 15 kniver, elsker den allerede.
Jørn
eitt år sidan
Svarte til beskrivelsen. Veldig flott knivholder, kvalitet i topp
Elisabeth
to år sidan
Skrå knivblokk fra Eva Solo Det beste knivblokken jeg har hatt. Kan ikke forstå at jeg har klart meg uten dette😊
Johanna
tre år sidan
Bra knivblokk
Hanne
tre år sidan
Den beste knivblokken jeg noen gang har hatt. Den tar nesten ingen plass og det kan være uendelig mange kniver og sakser i den. Det skrå designet gjør den lett å overskue, og den er lett å rengjøre.
Heidi
fire år sidan
Dette er den beste knivblokken jeg noen gang har hatt. Min er nå 7 år gammel og like fin fremdeles.

