

Kosmo kasserolle med glasslokk, 1 liter
Kasserollen Kosmo fra Dorre er perfekt for å tilberede mange forskjellige retter. Den har en stilren og tidløs design i rustfritt stål og leveres med et praktisk glasslokk som gjør det mulig å holde øye med tilberedningen gjennom hele prosessen. Kjelen kommer i forskjellige størrelser, slik at du kan tilpasse den til ditt kjøkken. Passer til alle varmekilder, inkludert induksjon. Tåler oppvaskmaskin.
Mer informasjon om Kosmo kasserolle med glasslokk, 1 liter
Sindre
ein månad sidan
Praktisk liten kjele. Litt minus for at håndtaket er festet med gjennomgående bolter som gjør at boltene står i vegen om man skal skrape ut innholdet med slikkepott.
Lovisa
fire månader sidan
Veldig fornøyd! Elsker at det både er helletut og et glasslokk med stor og liten sil - det gjør det virkelig enklere (1-liters har det også!). Pen. Fungerer fint på vår induksjonstopp.
Jan
seks månader sidan
Bengt
sju månader sidan
Tommy
ti månader sidan
Min kritikk av mitt kjøp er at hvis man ikke tenker på det, blir lokket veldig varmt
Sonia Elisabeth
ti månader sidan
Ina Sofie
ti månader sidan
Andreas
eitt år sidan
Perfekt for meg å lage saus i. God rund form for en ballongvisp. Jeg liker også hellespytten, så man slipper å søle. Og i tillegg er det bra å koke pasta for en person og helle av vannet med hjelp av den innebygde silen i lokket.
Anders
eitt år sidan
Kasserolle som passer bra til mindre mengder saus eller stuing. Hvis du vil lage mindre mengde mat, f.eks. poteter, går det også bra. Jevn varmefordeling og har også hellestut og en innebygd sil i lokket.
Anne
eitt år sidan
Veldig fornøyd. Liker detaljer som hellekant, små åpninger i lokket og plass til tommelen på håndtaket.


