
Glasslokk 28 cm, knott i støpejern
Glasslokk produsert i samarbeid med det franske kvalitetsmerket Pyrex for å gi den beste kvaliteten. Lokket passer til alle Carl Victors støpejernsgryter og panner med diameter på 28 cm. Lokket tåler stekeovn og temperaturer opptil 250 grader.
Knotten på lokket er laget av Carl Victors støpejern, som tilsammen gir et svært holdbart og nyttig grytelokk. Det har en lett buet form og en kuppelhøyde på 5 cm, som gjør at varmen samler seg under lokket og lar maten under godgjøre seg på beste vis.
Som ståpejernsproduktene, bør det bare skylles i varmt vann og ikke vaskes i oppvaskmaskin. Da vil det vare i generasjoner.
Mer informasjon om Glasslokk 28 cm, knott i støpejern
- Merke: Carl victor
- Kategori: Glaslokk
- Artikkelnummer56851
- Leverandørens artikkelnummer: CVGL28
- Tåler oppvaskmaskin: Nei
- Farge: Clear
- Diameter: 28 cm.
- Garanti: 25 år
- Størrelse: 28 cm.
- Bredde:28 cm
- Høyde:5 cm
- Vekt:1.5 kg
Lena
seks månader sidan
Kan også brukes til deres 28 cm traktørpanne. Superbra med støpejernslokk som ikke smelter i ovnen, men det er risiko for å brenne seg hvis man ikke vet om dette og prøver å løfte det.

