


Confetti skål 14 cm, vanilla
La frokosten få et roligere uttrykk med Confetti-skålen i fargen vanilla. Den kremhvite nyansen gir en myk og harmonisk følelse til borddekkingen – perfekt for rolige morgenstunder eller elegante serveringer. Enten du bruker den til yoghurt med granola, frisk frukt eller kveldssnacks, kombinerer denne skålen funksjon med estetikk på en naturlig måte.
Tidløst design med moderne funksjonalitet
Aida Confetti-skålen i vanilla er laget av dobbeltbrent, 100 % hvitt porselen og glassert med en ripefri overflate som tåler hverdagens bruk – fra frokost til middagsselskap. Skålens subtile relieff langs kanten avslører det rene porselenet under glasuren og skaper et levende uttrykk som gjør hver skål unik. Den lyse vaniljefargen passer perfekt alene for et minimalistisk uttrykk, eller i kombinasjon med andre farger fra Confetti-serien for en mer leken borddekking.
Med en diameter på 14 cm og en høyde på 6,9 cm har skålen en allsidig størrelse, ideell til alt fra småretter og snacks til desserter. Den tåler både ovn, mikrobølgeovn, fryser og oppvaskmaskin – en praktisk fordel som gjør den like brukervennlig som den er pen å se på.
Inspirer med farger – eller hold det rent og rolig
Confetti-serien er en del av Aidas Life in Colour-univers, hvor du kan mikse og matche blant en rekke nyanser. Vanilla-varianten skiller seg ut med sin tidløse eleganse – et ideelt valg for deg som ønsker en rolig, naturlig base i serviset ditt. Kombiner gjerne med matchende tallerkener eller bryt av med dypere toner for en personlig borddekking.



